Vervolgcursus autisme basisonderwijs
(Leerling)Begeleiding PO Locatie: Oegstgeest
Datum: oktober 2009 - april 2010
De vervolgcursus autisme voor het basisonderwijs is bedoeld voor leerkrachten en leerlingbegeleiders die op de hoogte zijn van de hoofdkenmerken van een autismespectrumstoornis. Zij kunnen de algemene richtlijnen voor de benadering van kinderen met autistisch gedrag toepassen.
In de dagelijkse omgang met uw leerling met een autismespectrumstoornis komt u echter regelmatig voor nieuwe vragen en probleemsituaties te staan. Elk kind met een autismespectrumstoornis ontwikkelt zich immers anders en nieuwe ontwikkelingsfases kennen nieuwe eisen en behoeftes.
Tijdens de vervolgcursus autisme voor het basisonderwijs doet u nieuwe vaardigheden op om uw leerling in allerlei situaties te begeleiden. In twee middagen verdiept u uw kennis van de problematiek. Aan de hand van voorbeelden uit uw eigen schoolpraktijk werkt u aan de signalering, analyse en aanpak van probleemsituaties. U maakt kennis met verschillende methoden en technieken.
Klik hier voor meer informatie
Meer informatie of inschrijven?